Блог

Ви можете знайти корисну інформацію на будь-яку тему,
вводячи ключові слова в поле пошуку або скориставшись фільтром категорій

Про країну
Про майно
Про сім’ю
Про бізнес
Про конфлікти
Популярні теги:
×Адвокат ×PR ×Банк ×Бізнес ×Банкрутство ×Шлюб ×АТО ×Сім'я ×Захист в суді ×Юрист ×Шлюб ×Розлучення ×Складання документів ×Поліграф ×Перевірка ×COVID-19 ×Карантин

Медіація в Україні: міф чи реальність?

15 липня 2020 року Верховна Рада України прийняла за основу підготовлений Міністерством юстиції України проект Закону «Про медіацію», який на законодавчому рівні дозволяє врегулювати суперечки без судового розгляду.

«У нас черговий крок до нової перемоги. Верховна Рада прийняла у першому читанні законопроект про медіацію (№3504)! Для Міністерства юстиції альтернативне врегулювання спорів - стратегічний напрям діяльності. Прийняття законопроекту буде означати, що медіатори та медіація отримають свою регуляторну рамку для роботи та взаємодії з органами державної влади», - зазначив Міністр юстиції Денис Малюська.

За документ проголосувало 339 народних депутатів.

Законопроект про брокерську діяльність: плюси та мінуси змін у сфері нерухомості

На початку червня в Парламенті було зареєстровано проект Закону «Про ріелторську діяльність в Україні», а вже 23 червня до Державної регуляторної служби України надійшов доопрацьований проект Закону «Про брокерську діяльність у сфері нерухомості».
«На сьогодні відсутнє будь-яке законодавче регулювання брокерської діяльності, немає нормативної бази, яка б встановлювала загальні правила діяльності в цій сфері. І головне не визначено правових наслідків за порушення законодавства. Це спричинило появу на ринку «сірих» ріелторів, чия діяльність є не завжди якісною і професійною, та інколи навіть, шахрайством», - зазначив В. Трубаров, в.о. голови Фонду державного майна України.
За декілька тижнів свого існування законопроект встиг стати однією із головних тем для дискусій, оскільки питання брокерської діяльності в Україні майже ніколи не висвітлювалось.

Завантажити ще