Блог

Ви можете знайти корисну інформацію на будь-яку тему,
вводячи ключові слова в поле пошуку або скориставшись фільтром категорій

Про країну
Про майно
Про сім’ю
Про бізнес
Про конфлікти
Популярні теги:
×Адвокат ×PR ×Банк ×Бізнес ×Банкрутство ×Шлюб ×АТО ×Сім'я ×Захист в суді ×Юрист ×Шлюб ×Розлучення ×Складання документів ×Поліграф ×Перевірка ×COVID-19 ×Карантин

Процедура реєстрації об’єктів незавершеного будівництва

Об’єкт незавершеного будівництва є об’єктом з особливим правовим статусом, оскільки має ряд ознак, за якими він відрізняється від об’єктів нерухомого майна, що розташовані на земельній ділянці.
Об'єкт незавершеного будівництва - це об'єкт, на який видано дозвіл на будівництво, понесені витрати на його спорудження, але не прийнятий в експлуатацію відповідно до законодавства.
Згідно з положеннями Цивільного кодексу України до завершення будівництва, власне створення майна, особа вважається власником матеріалів, обладнання тощо, які були використані в процесі такого зведення.

Законопроект № 3010 «Про приватну детективну діяльність»

Верховна Рада України має намір узаконити та врегулювати приватну детективну діяльність. Це передбачає законопроект № 3010 "Про приватну детективну діяльність", який 17 лютого підтримали 334 народних депутати в першому читанні.
"Метою законопроекту є законодавче врегулювання здійснення приватної детективної діяльності як одного з шляхів забезпечення конституційних гарантій людини та громадянина, суб’єктів господарювання приватного права на захист своїх законних прав та інтересів", - ідеться в пояснювальній записці.

Завантажити ще