Блог

Ви можете знайти корисну інформацію на будь-яку тему,
вводячи ключові слова в поле пошуку або скориставшись фільтром категорій

Про країну
Про майно
Про сім’ю
Про бізнес
Про конфлікти
Популярні теги:
×Адвокат ×PR ×Банк ×Бізнес ×Банкрутство ×Шлюб ×АТО ×Сім'я ×Захист в суді ×Юрист ×Шлюб ×Розлучення ×Складання документів ×Поліграф ×Перевірка ×COVID-19 ×Карантин

Що робити якщо не виплачують і затримують заробітну плату?

Невиплата заробітної плати для роботодавця є безумовним порушенням адміністративного кодексу України.
При відмові виплатити заробітну плату або інші виплати працівник може звернутися в прокуратуру із заявою про невиплату заробітної плати та притягнення винних осіб до відповідальності.

Як потрібно діяти особі в разі пору шення його прав на отримання заробітної плати

Перш за все, отримати безкоштовну юридичну консультацію в компанії I LAW U (Ай Ло Ю) по телефону, онлайн або на особистій зустрічі в київському офісі. Не забувайте підготувати всі документи що доводять ваші трудові стосунки з роботодавцем.
Працівникові необхідно звернутися до роботодавця із заявою про виплату заробітної плати та про компенсацію втрати її частини у зв'язку з порушенням термінів її виплати відповідно до індексу зростання цін на споживчі товари і тарифів на послуги. Ще одним кроком до захисту свого права на отримання заробітної плати, є подача скарги до місцевих управлінь охорони праці, в райдержадміністрації, управління пенсійного фонду та соціального захисту населення. Однак гарантованим і найбільш ефективним способом захистити своє право на отримання заробітної плати є звернення до суду.
Наші досвідчені адвокати швидко і коректно підготують весь пакет документів і позовну заяву, а також будуть представляти ваші інтереси в суді до отримання позитивного рішення суду на вашу користь.
Звернутися до суду можна в порядку наказного провадження, якщо працівник вимагає стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати, або позовного провадження, якщо наявний спір про розмір заборгованості з виплати зарплати і / або права на її отримання. За подачу позовів про стягнення заробітної плати позивач не платить судовий збір.
За детальною інформацією та консультації звертайтеся по телефону +380683322392

 

 
Назад