Блог

Ви можете знайти корисну інформацію на будь-яку тему,
вводячи ключові слова в поле пошуку або скориставшись фільтром категорій

Про країну
Про майно
Про сім’ю
Про бізнес
Про конфлікти
Популярні теги:
×Адвокат ×PR ×Банк ×Бізнес ×Банкрутство ×Шлюб ×АТО ×Сім'я ×Захист в суді ×Юрист ×Шлюб ×Розлучення ×Складання документів ×Поліграф ×Перевірка ×COVID-19 ×Карантин

З 1 січня представляти інтереси Позивача або Відповідача в суді будь-якої інстанції може виключно Адвокат

З внесенням змін до Конституції України, істотно зросла значимість адвокатури в правосудді. Так, з 01.01.2019 року - тільки адвокат може бути представником у всіх судах.

Тобто з 1 січня 2019 року в усіх судових інстанціях інтереси сторін представлятимуть тільки адвокати.

Раніше така норма діяла тільки для кримінальних справ, а тепер пошириться на цивільні і адміністративні. Крім цього, позивачу доведеться вносити заставу. Подаючи скаргу, він зобов'язаний буде сплатити не тільки судовий збір, але і внести на депозитний рахунок суду певну суму на підтвердження своєї платоспроможності. А у разі програшу справи, доведеться відшкодовувати не тільки судові витрати, а й витрати відповідача на адвоката.

Згідно з новими змінами, судді також отримують право штрафувати учасників процесу «за зловживання процесуальними правами і обов'язками». Штрафи можуть накладатися, зокрема, якщо захист заявить судді більше одного відводу. Судова реформа закріплює за суддями право видалити із залу родичів або друзів обвинуваченого, якщо в залі немає вільних місць. 

З 2020 року тільки адвокат і прокурор можуть представляти в суді інтереси державних органів і органів місцевого самоврядування (виконавчі комітети, міські, селищні та сільські ради, ін.).

Тому, перед фізичними особами та перед суб'єктами бізнесу вже виникає питання, хто ж буде захищати їхні інтереси в суді. Для бізнесу, в більшості випадках, наймати на роботу адвоката нераціонально і фінансово невигідно, тому доречно звертатися за компетентною адвокатською допомогою до спеціалізованих компаній, адвокатських бюро чи приватних адвокатів.

У нашій компанії I LAW U, немає несертифікованих адвокатів, всі співробітники мають відповідне свідоцтво. Компанії-клієнти звертаються до наших адвокатів за консультаціями із податкового законодавства, трудового законодавства, тощо.

Адвокати представляють інтереси підприємства при будь-яких перевірках і при проведенні слідчих дій (обшук, тимчасовий допуск до речей і документів). Багато наших клієнтів користуються послугою по підготовці співробітників підприємства до обшуків, перевірок, розробки алгоритму дій, поведінки під час перевірок та при слідчих діях.

В рамках корпоративного супроводу, ми аналізуємо договори, додаткові угоди, розробляємо будь-які договори, в тому числі з будь-якими не типовими умовами, а також зовнішньоекономічні контракти. Адвокати представляють інтереси клієнта в переговорах щодо укладення договорів, беруть участь у врегулюванні суперечок.

Найбільш поширена послуга - це представництво в судах всіх інстанцій.

У структурі компанії є адвокати різних профілів з досвідом, експертизою та статистикою виграних справ, на безкоштовної юридичної консультації ви можете ознайомитися з цією інформацією.

Спори за участю підприємств, фізичних осіб-підприємців, а також державних органів і органів місцевого самоврядування, якщо це не стосується здійснення владних повноважень, розглядаються господарськими судами України. У наших клієнтів найчастіше виникають господарські спори:

- договірні (стягнення заборгованості, розірвання договорів, зміна і визнання їх недійсними);

- по відшкодуванню збитків;

- виникають з корпоративних прав, пов'язані з участю в товариствах з обмеженою і додатковою відповідальністю, в акціонерних товариствах;

- з питань власності;

- з питань банкрутства;

- між власником підприємства та посадовою особою цього підприємства по заподіянню цією посадовою особою шкоди підприємству (наприклад, призначений директор своїми діями призвів підприємство до суттєвих збитків);

- про захист права інтелектуальної власності;

- про захист ділової репутації, тощо.

Спори між підприємствами, фізичними особами з одного боку і суб'єктом владних повноважень вирішуються в адміністративних судах України. Йдеться про оскарження в суді дій, бездіяльності, рішень державних органів, органів місцевого самоврядування.

Найчастіше це суперечки з податковими органами щодо оскарження податкових рішень та рішень митних органів, суперечки щодо оскарження результатів перевірок контролюючими органами, з місцевими радами щодо оскарження їх рішень, суперечки, які виникають з проходження публічної служби (поліція, державна служба, військова служба, ін ).

Загальні суди розглядають всі інші суперечки, в тому числі трудові спори, спори про право власності за участю фізичної особи, сімейні спори тощо. У загальних судах також розглядаються справи про адміністративні правопорушення, справи про порушення митних правил, рейдерство бізнесу і кримінальні справи. Наші адвокати знають перелік судових суперечок при яких позивач не оплачує судовий збір.

Якщо Ви стали учасником судового розгляду, то Ви зможете більше дізнатися про це розгляді на сайті https://court.gov.ua.

А дізнатися, які судові рішення були вже прийняті по Вашій справі Ви можете з Єдиного державного реєстру судових рішень http://reyestr.court.gov.ua.

Отримати детальну консультацію по вашій справі із залученням досвідченого адвоката I LAW U, ви можете по телефону +380683322392


 

 
Назад