Соціальні проекти

Ви можете знайти інформацію на будь-яку тему, для цього введіть ключове слово в поле пошуку або скористайтеся фільтром категорії

Тренінг для персоналу: Рекомендації для фізичних осіб-підприємців та найманих працівників в ході перевірки податковими та правоохоронними органами

Шановні друзі!

У зв'язку з анонсованими урядом України масштабними перевірками бізнесу вже з 5-го жовтня 2018 року, ми пропонуємо Вам тренінг для персоналу по корекції поведінки і відповідей для дій в інтересах роботодавця.

Деталі та запис за телефоном: +38 (068) 33 22 392

 

В Україні починається масштабна "полювання" на підприємців, які платять зарплати в конвертах. Штраф за одного працівника складе близько 111 тисяч гривень! Не оминуть перевірки й ІТ-компанії, що співпрацюють з робітниками за договором з СПД для мінімізації податків. Наш практикуючий адвокат з 10-ти річним досвідом, поділиться із вашим персоналом ключовими порадами юридичної практики і розповість якими статтями закону вам керуватися в ході перевірки. Груповий тренінг для персоналу може зацікавити ІТ-компанії, будівельні, консалтингові та виробничі бізнеси з частковим працевлаштуванням або працевлаштуванням на мінімальну заробітну плату. Незважаючи на штрафи, кожен третій українець досі працює неофіційно.

Як повідомлялося, в Україні за перше півріччя 2018 року викрили 8,8 тисячі підприємців, які вели "тіньову" діяльність. Податкова зобов'язала їх зареєструватися офіційно. За даними Мінекономрозвитку, в першому кварталі 2018 року рівень тіньової економіки в Україні склав 33% від ВВП. Це на 4 процентних пункти нижче, ніж у першому кварталі 2017 року.

Пам'ятайте, що незнання закону і своїх прав не звільняє Вас від відповідальності!

Запис на тренінг за телефоном: +38 (068) 33 22 392